Broneeri nõustamine

Sisustusblogi

Telli kasulikud sisustusnõuanded oma postkasti

 • Meie klientide lemmik Aria köögiseeria nüüd -30%

  Just nüüd on Aria seeria köögimööbel 30% soodsam!

  Köögimaailma uued trendid 2024. aastal

  Tutvustame 2024. aasta kõige kaasaegsemaid ja pilkupüüdvamaid köögimööbli trende, mis muudavad köögi stiilse ja funktsionaalse ruumi keskpunktiks.

  · Põõsa tee ·

  Vaid kahe kuuga sai tühjast korterist täielikult ühtse terviklahendusega möbleeritud ja hubane kodu. Terve kodu sai möbleeritud Febal Casa Total Living kontseptsiooni abil.

  Milliseid trende toob 2024. aasta sisekujunduses?

  2024. aasta toob endaga nii mõnegi uue muutuse ja suuna kodu sisekujunduses. Tutvustame siin uueks aastaks uusi trende.

  Jätkusuutlik mööbel teeb ilma: kuidas mööblivalikuga päästa planeet

  Jätkusuutlikult toodetud mööbli valimine on teadlik valik, mis mõjutab keskkonda.

  10 viga, mida tehakse köögi planeerimisel

  Köögi planeerimisel tuleb väga hoolikalt läbi mõelda kõikide kappide avanemine ja funktsioonid, tehnika ja santehnika, et hiljem oleks kööki mugav ja võimalik täiel määral kasutada.

  Värvitud MDF või melamiin - kuidas valida köögimööbli materjali? 

  Köögimööbli telimisel on oluline samm materjali valik. Kaks enim kasutatavat materjali on värvitud MDF ja melamiin. Mis on nende erinevused ja eelised teise ees?

  Febal Casa uued kollektsioonid peegeldavad uusimaid sisustustrende

  Uutes kollektsioonides on suurel hulgal trendikaid mööbliesemeid ja sisustuslahendusi, millega luua imelisi kodusid.

  Uus Total Living kontseptsioon aitab luua ühtse stiiliga kodu

  Kui soovid luua kodu, milles toad on ühtses stiilis, siis on see ülimalt lihtne - nüüd leiad meilt ühtse stiiliga köögi, elutoa ja magamistubade sisustuse.

  Klaas murrab kodudesse

  Kui otsid kodukujunduses tõeliselt erilist ja eristuvat vau-effekti, siis selle aasta trendiks on klaasi kasutamine mööblis - nii köögis, elutoas, köögis kui ka garderoobis.

  Nüansid, mida jälgida oma koju diivani valimisel

  Korralik ja vastupidav diivan on suur investeering ja selle ilusana hoidmine korralik töö. Tõime välja mitmeid nüansse, mida tasuks kaaluda enne diivani ostmist.

  Kavalad nipid, mida kasutada väikeste köökide sisustamisel  

  Väiksemas ja pimedas köögis on ruumi maksimaalne ärakasutamine väga oluline. Anname nõu, milliseid lahendusi kasutada väikeste köökide sisustamisel.

  Kuidas kujundada pere vajadustega arvestav elutuba

  Millised mööbliesemed veel valida elutuppa lisaks diivanile? Aitame sul mõelda läbi erinevaid variante ja toome inspiratsiooni piltides.

  Lastetoa sisustamisel julge mõelda üle 10 aasta ette

  Kodu planeerides jääb lastetuba tihti vaeslapse rolli, sest tundub, et lapse kasvades on tarvis seal nagunii koguaeg mööblit vahetada. Anname nõu, mida ühe kauakestva lastetoa loomisel silmas pidada.

  2023. aasta köök on Kaleidos

  Alanud aasta trendid köögimööblis on kõik esindatud meie uues Kaleidose kollektsiooni köögis - innovatiivsed materjalid, trendikad lahendused, ülim kasutusmugavus.

  · Järve ·

  Järve tänaval valmisid kaks korterit, mille kogu mööblivalik tuli Alexanto mööblisalongist Febal Casa ja Colombini Casa valikust.

  Garderoobid - kust alustada ja mida tellides arvestada?

  Garderoobide disainimisel on võimalusi meeletult palju, mistõttu võib otsustamine tunduda keeruline. Leia siit 5 sammu, mille kaudu leida enda koju parim lahendus.

  · Eramu Mähel ·

  Selle eramu omanikud olid Colombini Casa mööbliga juba kokku puutunud eelmises kodus ja selle vastupidavuse ja pikaealisuse tõttu sai see valituks ka uude koju.

  Kuidas kujundada endale ergonoomiline köök?

  Hea ergonoomika on köögis tähtsam kui mistahes teises ruumis sinu kodus. Kui köök on ergonoomiliselt korrektselt planeeritud, siis on tulemuseks mugav ruum, kus söögitegemine sujub mõnusalt. Kui aga köök on valesti planeeritud, siis mõjutab see sinu argielu iga päev.

  · Kopli tee ·

  Kopli teel valmisid 2 korterit, mille kogu sisustus tuli Colombini Casa ja Febal Casa valikust. Siin on mõned klõpsud otse peale paigaldust. Kui mõni neist mööbliesemetest meeldima hakkas ja võiks ka su koju sobida, siis kirjuta meile! Mõnusat nautimist!

  2023. aasta värv on Viva Magenta

  Ülemailmne värviekspertide ettevõte Pantone kuulutas välja 2023. aasta värvi - Viva Magenta (Pantone 18-1750). Pantone poolt nimetatud värvist saab trend nii moes kui ka sisekujunduses.

  6 olulisemat sisustustrendi 2023. aastal

  2023. aastal pannakse sisustuses veel enam rõhku sellele, kuidas kodu inimest tundma paneb, kuidas see muudab teda õnnelikumaks, tervislikumaks ja produktiivsemaks. Tutvustame, milliseid uusi värve ja detaile hakkame varasemast rohkem nägema.