Broneeri nõustamine

Kavalad nipid, mida kasutada väikeste köökide sisustamisel  

Eriti väiksemas köögis on ruumi maksimaalne ärakasutamine väga oluline ja moodulköögid pakuvad erinevaid lahendusi, tänu millele ei pea loobuma praktilisusest ja mugavusest.

Väikeste ruumide sisustamisel on disaineri roll ülioluline. Olenevalt sellest, millised on sinu soovid ja ootused köögi osas, saab disainer soovitada mitmeid kavalaid ruumisäästlikke lahendusi. Samal ajal on tarvis meeles hoida, et köögi kujundamisel peab siiski jätma piisavalt ruumi liikumiseks, sest kitsas ruumis töötamine on nii ebamugav, kui ka ohtlik.

Mõned head nipid!

Kui sulle meeldib külalisi õhtusöögile kutsuda, aga kodus ei ole piisavalt suurt lauda, et kõik sõbrad ära mahuksid, võiksid valida näiteks lahtikäiva laua, mille abil saad vajadusel lisaistekohti luua.

Kui oled unistanud köögist poolsaare või eraldiseisva köögisaarega, kuid kodus pole piisavalt ruumi, siis on võimalik paigaldada pisike väljatõmmatav lisalaud, mille ääres saab teha arvutiga tööd või toetada kohvitassi või kokteiliklaasi.

Lisaks on moodsaks lahenduseks ka lisaköögitasapinna tekitamine kappide sisse, ka väljatõmmatavate lisatöötasapindade näol. Nii saavad kasutamise ajal olla kapp lahti ja töötasapind välja tõmmatud maksimaalse ruumi saamiseks, kuid muul ajal on asjad mugavalt silma eest ära.

Väljatõmmatavad kõrged köögikapid on nii funktsionaalsed kui ka esteetiliselt atraktiivsed. Varasemalt võis kööki disainides juhtuda, et jäi üle palju kasutamata ruumi, mille ette pandi lihtsalt paneelid. Nüüd on võimalik see ruum ära kasutada väljatõmmatavate püstakute abil, millega saab ka kõigest 15 cm laiuses luua hoiuruumi näiteks kööki kaunistava riiuli lisamisega või harjade ja puhastusvahendite jaoks.

Ka nurgad, kuhu on muidu olnud keeruline ligi pääseda, saab moodsate väljatõmmatavate nurgakappidega muuta praktiliseks ja funktsionaalseks. Nüüd ei pea enam nurgakappidesse panema asju, mida kõige vähem kasutad, sest uued lahendused aitavad ka köögi nurgakappidest asju mugavalt välja võtta.

Väikeste ja pimedate ruumide puhul võiks köögi põhivärv olla kindlasti valge, mis peegeldab valgust ja muudab ruumi heledamaks. Vahel inimesed pelgavad, et valge köök on igav, kuid tegelikult pakub see siiski palju erinevaid võimalusi. Nii on võimalik valida kas sooja või külma varjundi, erineva soonega puidu, mati või läikiva pinna ja paljude teiste lahenduste seas, kombineerides neid töötasapinnaga.

Meie salongi disainerid aitavad sul kõik aspektid läbi mõelda ja leida just sinu koju sobilik ruumisäästlik köögilahendus. Enne mööbli tellimist saad näha ka lahendust 3D-versioonis ja vaadata üle, kuidas hakkab su köök välja nägema. Pane aeg kinni meie disaineri juures kohe siin lehe all.

Telli uued sisustusnõuanded otse oma postkasti

  • Broneeri tasuta personaalne nõustamine

    Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.

    Veel postitusi

    arrow-down