Broneeri nõustamine

Meist

Alexanto on Eestis tegutsev mööblisalong, mis on nimekate Itaalia disainmööbli kaubamärkide Febal Casa ja Colombini Casa ainuesindaja Eestis. Samuti teeme koostööd mitmete juhtivate kodutehnika kaubamärkidega, nagu Gaggenau, Bosch ja Neff.

Nii Colombini Casa kui ka Febal Casa kuuluvad Colombini Grupp S.P.A. kontserni. Sinna samasse kuuluvad veel tuntud kaubamärgid nagu Bontempi Casa ja Rosana. See on üks juhtivaid Itaalia mööbli- ja disainisektori ettevõtteid, mis sai alguse 1965. aastal San Marinos. 

Colombini Grupil on 5 tootmistehast, mis katavad 250 000-ruutmeetrise ala ja kus on kasutusel moodne täppisajastatud tootmissüsteem. Suurimas tehases on 120 000 m2 pinda viiel tootmiskorrusel – tõeline pärl nii oma suuruse kui tehnoloogilise taseme poolest. Nutikad seadmed ja kõrgelt automatiseeritud laod, mida juhivad oma ala tipud, tagavad kontrollitud toote kvaliteedi igal sammul. Tootmisega alustatakse alati alles pärast tellimuse saamist, tänu millele hoitakse ära keskkonda kahjustav liigtootmine.

Colombini Grupp numbrites

Enam kui 60 aastat kogemust
250 000 m2 tootmispinda
5 erinevat tehast
300 miljonit grupi käive
12 uut kollektsiooni igal aastal
200+ esindussalongi üle kogu maailma
11 000 edasimüüjat üle kogu maailma
1 100 töötajat üle kogu maailma
300 000 kodu jaoks mööbel iga aasta
1 650 m3 mööblit toodetud iga päev

1959. aastal asutatud Itaalia disainmööbli bränd Febal Casa on oma toodete ja stiiliga saatnud erinevaid põlvkondi alates kuuekümnendatest aastatest, pakkudes laia valikut sisustustooteid, mille loomisel on kasutatud uuenduslikke materjale ja ainulaadseid lahendusi. Febal Casa on loonud unikaalse Total Living kontseptsiooni, kus kõik toad kodus saab sisustada kasutades samu materjale ja viimistlusi, nii et kogu kodu saab sisustatud ühtse stiiliga ja samalt mööblitegijalt.

Febal Casa kaubamärk on rahvusvaheliselt positsioneeritud ühe olulisema tegijana tipptasemel moodulköökide sektoris ning aastate jooksul on sellest saanud usaldusväärsuse ja väärtuse sümbol tänu pidevale püüdlusele pakkuda parimat Itaalia disaini. Nüüdseks on Febal Casa laiendanud oma mööbliteadmised ka elutubade ja magamistubade valdkonda, et saaks luua unikaalseid ja hästi kohandatavaid ühtse stiiliga eluruume.

Filosoofia

Hool, mida on nähtud iga väiksemagi detaili väljatöötamisel, on see, mis muudab kaasaegse, läbimõeldud ja tipptasemel mööblisüsteemi eriliseks ja eristuvaks. Oleme seadnud eesmärgiks saavutada oma stiilis eksklusiivne elegants, mis väljendub kõige paremini just Total Living’u tootmisfilosoofias - kasutades samu viimistlusi, lisasid ja materjale kodu igas toas ja igal pool kõikidel mööbliesemetel nii köögis, elutoas kui magamistubades, andes neile unikaalse ja eksimatu märgi: täpselt sinu oma.

Unikaalsus

Suheldes pidevalt paljude sisustushuviliste ja Itaalia disaini armastajatega, on loodud tõeliselt lai tootevalik erinevates hinnaklassides. Nii mõõtude järgi valmistatud erilahendused kui ka äärmiselt keerukad moodulid koos klientide soovide põhjaliku tundmisega on see, mis võimaldab meil pakkuda tõeliseid sisekujunduse meistriteoseid ja seda läbi koostöö maailma tipptasemel disainerite ja arhitektuuribüroodega.

Täna on Colombini Grupil tootmine jagatud kolme peamise disaineri vahel. Febal Casa elutoa- ja magamistoamööbli disaini eest vastutab Paolo Colombo, kes on Febal Casa grupi kunstiline direktor. Köökide arendamise eest vastutab Andrea Federici, kes saavutas 2023. aasta köögidisaineri auhinna Elle Deco rahvusvahelisel disainiauhindade jagamisel. Daniel Libeskind on aga disaininud Libeskindi kummuti ja kogu sellest tuleneva seeria.

Kliendid

Febal Casa mööblit valides valid taskukohase hinnaga ülikvaliteetse ja vastupidava disainmööbli, mis on võimalik tänu väga efektiivsele tootmisprotsessile, mis on välja töötatud ühes Euroopa suurimas mööblitehases. Febal Casa brändil on enam kui 200 salongi üle kogu maailma, kust soetavad mööblit mitte ainult eraisikud, vaid ka disainerid ja sisearhitektid oma ehitusprojektide tarbeks.

Meie ja keskkond

Ringmajandus

Toodame melamiinkattega konstruktsioone ja uksi, mis koosnevad ökoloogilistest paneelidest, mis on toodetud FSC® sertifikaadiga tarnijate poolt, kes kasutavad tarbimiseelset ja -järgset puitu, mis saab uue elu tänu iseeneslikule ringmajandusele, ilma et see mõjutaks meie olemasolevaid metsi.

Toodete vastupidavus

Disainime pikema elutsükliga tooteid, et vähendada jäätmeid ja pakkuda kõrgeid kvaliteedistandardeid.

Ettevõttesisene logistika

Oleme optimeerinud kogu ettevõttesisese liikumise, et minimeerida energiaressursside raiskamist ja CO2 tootmist.

Pakendamine

Kasutame ainult taaskasutatud paberist valmistatud kaste, vähendades järk-järgult plasti kasutamist, et asendada see täielikult keskkonnasõbralike materjalidega.

Roheline tehnoloogia

Valisime kvaliteetse tootlusega 100% looduslikud materjalid uuenduslikest protsessidest nagu paagutamistehnoloogia, mis võimaldab luua keraamilist kivi ilma liime või saasteaineid kasutamata.

Energiakasutuse analüüs

Jälgime pidevalt üldist tarbimist ja määratleme süsteemsed parendusmeetmed, et optimeerida oma energiamõju. 

Keskkonnasõbralikud materjalid

Kasutame klaasi ja alumiiniumi, mida saab uuesti taaskasutada, et toota kulumiskindlaid ja suure visuaalse mõjuga tooteid, samuti PET-i ohutute pindade jaoks, mis ei eralda tootmistsükli jooksul ega kasutamisel kahjulikke aineid.

UNI EN ISO 14001

Meie keskkonnajuhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt UNI EN ISO 14001 standarditele.

Transport

Korraldame transpordi, optimeerides ruumi ja tarneteid, et vähendada CO2 heitkoguseid.

Roheline suhtumine

Oleme oma kontorites ja tootmises kaotanud plasti kasutamise, paigaldades veeautomaadid ja suunates taaskasutusse kõik jäätmed, mida oma tootmistegevuses tekitame.

Innovatsioon

Oleme pidevalt ainulaadsete materjalide ja toorainete otsingul, mis võimaldavad meil pakkuda turule alati kvaliteetseid ja meie disainiga tooteid.

Ruumide diagnostika

Vähendame ehitusmaterjalide jääke, optimeerides ruume oma mööblilahendustega, mis kohanduvad tänu mitmekülgsele modulaarsusele ja kohandamisvõimalustele erinevate arhitektuuristiilidega.