Broneeri nõustamine

· Eramu Mähel ·

Kui sinu ees on terve tühi kodu, mis sisustamist vajab, siis võib see tunduda korraga nii hirmutav kui ka põnev. Õnneks saame me Alexanto salongis sind palju abistada, sest nii Colombini Casa kui ka Febal Casa eesmärgiks on olnud pakkuda lahendusi tervesse kodusse - ehk meie valikust saab sisustada nii elutoa, köögi, magamistoad, lastetoad, esiku ja garderoobi. Kombineerime sinu soovid stiili osas ja meie teadmised ja valiku mööblist ja kokku saab imeline kodu just sinule.

Nii juhtus ka selles eramus, kus kogu mööbel on valitud Colombini Casa ja Febal Casa valikust. See on omanikel teadlik valik, kuna ka eelmises kodus oli neil suur osa mööblist Colombini Casa ja Febal Casa kollektsioonidest ning enam kui 10 aastase aktiivse kasutuse järel oli mööbel ikka veel väga heas korras.

· Elutuba avatud köögiga

Elutoa diivan MyFair on pärit Febal Sofas kollektsioonist, muu mööbel on Febal Giorno kollektsioonist.  Köögilahendus on Febal Emoziona Ego Line kollektsioonist.

· Magamistuba

Magamistoa voodi ja garderoobikapid on pärit Febal Notte kollektsioonist.

· Lastetoad

Nii Colombini Casa kui ka Febal Casa pakuvad põnevaid ja mõnusaid lahendusi lastetubadesse. Siin eramus on kahe lapse toas kasutatud lahendusi Febal Casa Momenti kollektsioonist ja väikseima lapse toas Colombini Casa Arcadia kollektsioonist.

· Sauna eesruum

Sauna eesruumi kapp, kummut ja laud on Febal Casa Momenti kollektsioonist ning diivanvoodi on Colombini Casa Suite Conor valikust.

· Garderoob

Kogu garderoobis on kasutatud Febal Casa Momenti Flexo lahendust.

· Majapidamisruum

Majapidamisruumi sai paigaldatud köögimööbel Febal Casa Aria sarjast.

Kui võiksime ka sind aidata kvaliteetse ja vastupidava mööbliga kodu sisustamisel, siis võta meiega ühendust all mustal taustal oleva vormi kaudu.

Täname:
Stilistika ·
Liis Tippel
Fotod ·
Tiina-Liina Uudam

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.

Telli uued sisustusnõuanded otse oma postkasti

  • Veel postitusi

    arrow-down