Broneeri nõustamine

· Eramu Mähel ·

Kui sinu ees on terve tühi kodu, mis sisustamist vajab, siis võib see tunduda korraga nii hirmutav kui ka põnev. Õnneks saame me Alexanto salongis sind palju abistada, sest nii Colombini Casa kui ka Febal Casa eesmärgiks on olnud pakkuda lahendusi tervesse kodusse - ehk meie valikust saab sisustada nii elutoa, köögi, magamistoad, lastetoad, esiku ja garderoobi. Kombineerime sinu soovid stiili osas ja meie teadmised ja valiku mööblist ja kokku saab imeline kodu just sinule.

Nii juhtus ka selles eramus, kus kogu mööbel on valitud Colombini Casa ja Febal Casa valikust. See on omanikel teadlik valik, kuna ka eelmises kodus oli neil suur osa mööblist Colombini Casa ja Febal Casa kollektsioonidest ning enam kui 10 aastase aktiivse kasutuse järel oli mööbel ikka veel väga heas korras.

· Elutuba avatud köögiga

Elutoa diivan MyFair on pärit Febal Sofas kollektsioonist, muu mööbel on Febal Giorno kollektsioonist.  Köögilahendus on Febal Emoziona Ego Line kollektsioonist.

· Magamistuba

Magamistoa voodi ja garderoobikapid on pärit Febal Notte kollektsioonist.

· Lastetoad

Nii Colombini Casa kui ka Febal Casa pakuvad põnevaid ja mõnusaid lahendusi lastetubadesse. Siin eramus on kahe lapse toas kasutatud lahendusi Febal Casa Momenti kollektsioonist ja väikseima lapse toas Colombini Casa Arcadia kollektsioonist.

· Sauna eesruum

Sauna eesruumi kapp, kummut ja laud on Febal Casa Momenti kollektsioonist ning diivanvoodi on Colombini Casa Suite Conor valikust.

· Garderoob

Kogu garderoobis on kasutatud Febal Casa Momenti Flexo lahendust.

· Majapidamisruum

Majapidamisruumi sai paigaldatud köögimööbel Febal Casa Aria sarjast.

Kui võiksime ka sind aidata kvaliteetse ja vastupidava mööbliga kodu sisustamisel, siis võta meiega ühendust all mustal taustal oleva vormi kaudu.

Täname:
Stilistika ·
Liis Tippel
Fotod ·
Tiina-Liina Uudam

Telli uued sisustusnõuanded otse oma postkasti

  • Alusta unistuste kodu planeerimist

    Külasta meie salongi Tallinnas, et tutvuda tootenäidistega ja küsida nõu. Kõige kasulikum on broneerida aeg, et saaksime personaalselt üle vaadata sinu kodu vajadused ja tutvustada uuemaid sobilikke lahendusi.

    Meie sisedisainerid aitavad luua sinu soovidest, vajadustest, ruumi eripäradest ja eelarvest lähtuva stiilse erilahenduse. Valmistame tasuta elutruu 3D ruumiplaani, kus virtuaalselt ringi jalutada ja tunnetada, kuidas kõik hakkab välja nägema.

    Veel postitusi

    arrow-down