Broneeri nõustamine

Klaas murrab kodudesse

Kodu sisustamisel otsitakse tihtipeale viise, kuidas luua kaasaegne atmosfäär ja elegantselt massist eristuda. Üks uusimaid trende, mis on võitnud paljude sisustajate südamed, on klaasiga aktsendi andmine nii köögis, garderoobis kui mujal. Selles artiklis uurime, kuidas klaas võib muuta kodu mitte ainult elegantsemaks, vaid ka praktilisemaks.

Stiilne ja omapärane

Üks suurimaid põhjuseid, miks klaaselementidega mööblitükid niivõrd populaarseks on saanud, on nende mitmekülgsus ja omapära. Isegi kui kahes kodus on täpselt sama klaasustega garderoob või klaasist diivanilaud, siis võivad need mõjuda täiesti erinevalt. Seda sellepärast, et see, kuidas klaasist pinnad sisustuses käituvad, sõltub suuresti ülejäänud ruumist, sealtest värvidest ja valgustingimustest.

Lisaks loob klaas elegantse ja kaasaegse ilme ning sobib suurepäraselt erinevate sisustusstiilidega. See annab mööblile ka õhulisema ja avarama tunde, mis on eriti oluline ruumide puhul, mis on väiksemad või tumedama sisekujundusega.

Praktilisus koos elegantsiga

Praktilisus on midagi, mida enne iga mööblitüki koju toomist hoolikalt kaaluma peaks. Mõnikord võime poeaknal näha küll midagi väga ilusat, kuid kui sellel praktiline väärtus puudub, on suur tõenäosus, et kaua see meie kodus ei püsi.

Klaasist garderoobid ja vitriinkapid pakuvad aga praktilist kasutusvõimalust, säilitades samal ajal elegantse väljanägemise. Näiteks on vitriinkappide üks suurepärane omadus võimalus eksponeerida esemeid, mis jäävad osaliselt nähtavale, kuid ei jäta korratut muljet ega kogu tolmu. Klaasustega riiul võiks olla ideaalne koht raamatute, dekoratiivesemete või muude hinnaliste eseemade jaoks, mis vajavad kaitset näiteks tolmu eest, kuid võiksid siiski jääda nähtavale kohale.

Valguse mängud

Hoiustamine ei ole aga klaaselementidega riiulite ja kappide ainuke pluss. Klaasist kapid võivad tuppa tuua ka omapärase valguse mängu, muutes ruumi oluliselt hubasemaks, kui seda teeksid näiteks laelambid. Lisades kapi sisse valgustid, saab luua meeldiva õhustiku ning esile tõsta riiulitel olevaid esemeid. See funktsionaalsus on eriti efektiivne näiteks köögikappide puhul, kus saab keskenduda valgustusele tööpinna kohal või luua meeleoluvalgustust õhtusöögi ajal.

Meie salongist leiad mitmekülgseid valikud

Klaasi kasutamine nii köökides kui garderoobides olnud viimase aja tõeline hitt. Klaasi mitmekesisus pakub võimalust valida erinevate värvide, tekstuuri ja läbipaistvuse vahel. Suitsusemad klaasid annavad näiteks ruumile salapärase ja moodsa ilme, samas kui mitteläbipaistvad klaasid pakuvad privaatsust. Ribilised klaasid aga, millel on tekstuur või muster, lisavad ruumile erilise aktsendi.

Aitame sul kõikide nende valikute vahel orienteeruda - meie kataloogidest leiad suure valiku stiilseid ja praktilisi lahendusi nii garderoobide, köögikappide kui vitriinkappide jaoks.

Tutvu meie valikuga siin või külasta meie salongi aadressil Järve 2.

Telli uued sisustusnõuanded otse oma postkasti

  • Alusta unistuste kodu planeerimist

    Külasta meie salongi Tallinnas, et tutvuda tootenäidistega ja küsida nõu. Kõige kasulikum on broneerida aeg, et saaksime personaalselt üle vaadata sinu kodu vajadused ja tutvustada uuemaid sobilikke lahendusi.

    Meie sisedisainerid aitavad luua sinu soovidest, vajadustest, ruumi eripäradest ja eelarvest lähtuva stiilse erilahenduse. Valmistame tasuta elutruu 3D ruumiplaani, kus virtuaalselt ringi jalutada ja tunnetada, kuidas kõik hakkab välja nägema.

    Veel postitusi

    arrow-down