Broneeri nõustamine

Uus Total Living kontseptsioon aitab luua ühtse stiiliga kodu

Uus kodu tähendab uut võimalust seada sisse mõnus keskkond oma perele vaba aja veetmiseks ja lõõgastumiseks. Tühja karbi sisustamine on põnev väljakutse, aga paljude jaoks siiski ootamatult keeruline ülesanne.

Ei ole ju lihtne kapile, voodile või riiulile niisama peale vaadates ette kujutada, kuidas see konkreetses ruumis välja näeb või ülejäänud mööbliga kokku sobib. Või kuidas leida mööblit erinevatesse tubadesse, mis kõik omavahel kokku sobiksid, et kodu moodustaks stiilse terviku.

Nüüd on see aga oluliselt lihtsam, sest meie salongis müüdav Itaalia disainmööbli tootja Febal Casa on loonud kontseptsiooni Total Living, mis võimaldab luua kodus ühtse stiiliga terviklahendusi. See tähendab, et samu materjale ja viimistlusi on võimalik läbivalt kasutada erinevates tubades ja täiesti erinevate mööbliesemete juures.

Kogu sisustus ühest kohast

Enam ei ole vaja mööda mitmeid poode ja salonge käia, et ühest diivan, teisest voodi ja kolmandast garderoobi riiulid hankida või värvinäidistega käia erinevates kohtades mööbliesemete kokkusobivust kontrollimas. Meie salongis töötavad professionaalsed sisekujundajad, kes aitavad sul ühtset stiili järgides sisustada kõik su kodu ruumid köögist kuni lastetoani välja. Kui unistad harmoonilisest kodust, kuid endal jääb oskusi või teadmisi puudu, siis aitame su unistuse ilma suurema vaevata ellu viia.

Vaata oma uut möbleeritud kodu juba enne mööbli tellimist

Kuna meie jaoks on oluline, et iga tellija oma koduga tõeliselt rahul oleks, ega üheski otsuses kahtlema ei peaks, siis anname koduomanikule võimaluse enne tellimuse lõplikku kinnitamist oma uues kodus ringi käia kasutades 3D graafikat. Kui oleme kogu mööblivaliku kokku leppinud, siis teeme kodust uue mööbliga 3D-videotuuri, mis tähendab seda, et saad oma kodus, nagu videomängus, ringi jalutada ja kõik toad üle vaadata. Nii on võimalik tubadest ja kogu elamisest terviklik pilt saada ning veenduda, et kõik saab olema täpselt selline nagu ette kujutasid.

Usalda oma kodu loomine meie professionaalidele

Kui suurtes masstoodangut pakkuvates sisustuspoodides ringi käies pead ise pead murdma, milliseid töötasapindu kööki valida või kuidas täpselt magamistuppa garderoob paigutada, siis meie sisedisainerid saavad sind nendes küsimustest aidata - sina ei pea selle pärast pead murdma. Too meile oma ruumide mõõdud või plaan, tule vali lemmikud materjalid ja värvid ja meie loome sulle imelise harmoonilise kodu.

Kas vajad abi oma kodu sisustamisel? Lepi kokku kohtumine meie disaineritega SIIN. Ootame sind aadressil Järve 2 esmaspäevast reedeni 9-18 ja laupäeviti 10-15.

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.

Telli uued sisustusnõuanded otse oma postkasti

  • Veel postitusi

    arrow-down