Broneeri nõustamine

Meie klientide lemmik Aria köögiseeria nüüd -30%

Just nüüd on Aria seeria köögimööbel 30% soodsam!

Aria seeria köök on elegantne ja minimalistlik, mida täiendavad läbimõeldud viimistlused ja tarvikud, mis annavad sellele ainulaadse ja kaasaegse välimuse. Siin kataloogis on Aria esindatud seitsmes kompositsioonis - seitse nägemust ühest ruumist, igaüks neist kujundatud ja kohandatud vastavalt ruumi kasutajale. Köök, mis pole lihtsalt köök, vaid silmapaistev ja pilkupüüdev ruum.

Sirvi siit meie Aria kataloogi või vaata seitsme erineva köögi lahendusi allpool galeriis. Broneeri lehe allosas mugavalt kohtumine meie salongis, et saaksime Sulle luua just Sinule ja Sinu koju sobiva köögi Aria köögi nüüd 30% soodsamalt!

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.

Telli uued sisustusnõuanded otse oma postkasti

  • Veel postitusi

    arrow-down