Broneeri nõustamine

Funktsionaalne ja mugav magamistuba sinu hea une jaoks

Febal Casa ja Colombini Casa voodite, garderoobide ja kappidega saad luua stiililiselt tervikliku magamistoa, mis valmib erilahendusena just sinu koju.

Meie professionaalsed sisedisainerid aitavad tasuta kohandada sisustuse sinu kodu stiili ning ruumi mõõtude, kallete, kumeruste ja muude erisoovide järgi. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

Voodid

Lai valik kangaid, tekstuure ja toone. Voodikangad on eemaldatavad ja pestavad. Voodeid saab stiilselt kohandada ülejäänud magamistoa sisustusega. Voodid on tellitavad just sulle sobivas mõõdus.
Febal Casa voodi Febal Casa voodiFebal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodiFebal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi Febal Casa voodi

Riidekapid, öökapid ja kummutid

Kvaliteetsed riidekapid, öökapid ja kummutid on funktsionaalse magamistoa olulised osad ja loovad ülejäänud magamistoaga ka stiililise ühtsuse.
Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel Febal Casa magamistoa mööbel

Walk-in ja built-in garderoobid

Stiilsed garderoobid, mis annavad igale magamistoale erilise karakteri. Kohanda oma ruumi mõõtude ja kujuga. Lükanduksed, mis ei vaja siine põrandal. Eriliselt kvaliteetne furnituur riiete ja aksessuaaride mugavaks hoiustamiseks.
Febal Casa garderoob GarderoobFebal Casa garderoob Febal Casa garderoob Febal Casa garderoob Febal Casa garderoob Febal Casa garderoob Febal Casa garderoob Febal Casa garderoob Febal Casa garderoob Garderoob Garderoob Garderoob Garderoob Garderoob Garderoob Garderoob Febal Casa garderoob Febal Casa garderoob Febal Casa garderoob Febal Casa garderoob
Vaata kõiki katalooge

TASUTA 3D
DISAIN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie arhitektid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule ja seda täiesti tasuta. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

TASKUKOHANE
HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE
VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE
TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

TASUTA TRANSPORT JA
PAIGALDUS

Meilt ei saa sa hunnikut ehitusmaterjali, vaid kasutusvalmis lahenduse. Toome kohale ja paigaldame meilt tellitud sisustuse Tallinna piires tasuta. Nii saame veenduda ka paigalduse korrektsuses.

GARANTII KUNI
5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.
Uskumatu valik preemium-klassi materjale ja moodsaid lahendusi, mille saab kohandada just konkreetse kodu või büroo jaoks ja luua alati kordumatu lahendus. Eriti meeldib, et sama stiili, toone ja materjale saab kasutada eri tubade sisustuse loomisel, mis loob ühtse terviku. Lõpptulemus on olnud alati täpne ja elegantne.
Tatjana Jakobson
Sisearhitekt

Alusta unistuste kodu planeerimist

Külasta meie salongi Tallinnas, et tutvuda tootenäidistega ja küsida nõu. Kõige kasulikum on broneerida aeg, et saaksime personaalselt üle vaadata sinu kodu vajadused ja tutvustada uuemaid sobilikke lahendusi.

Meie sisedisainerid aitavad luua sinu soovidest, vajadustest, ruumi eripäradest ja eelarvest lähtuva stiilse erilahenduse. Valmistame tasuta elutruu 3D ruumiplaani, kus virtuaalselt ringi jalutada ja tunnetada, kuidas kõik hakkab välja nägema.
arrow-right