Broneeri nõustamine

Febal Casa uued kollektsioonid peegeldavad uusimaid sisustustrende

Kevad-suvi on mööblimaailmas uuenduste aeg ja nii on ka Febal Casa välja toonud oma uued kollektsioonid. Kõikide uuenduste puhul on Febal Casa siiski jäänud truuks oma Total Living kontseptsioonile: samu viimistlusi ja materjale on võimalik kasutada kõikide tubade sisustamisel - elutoas, köögis, magamistubades kui ka garderoobis.

Itaalia juhtiv mööblitootja Febal Casa on avaldanud uued kollektsioonid paljude erinevate tubade lõikes: magamistoad, garderoobid, elutoad, lastetoad, köögid, majapidamisruumid, söögitoad. 

Avatud ja kinnised elemendid koos

Nii elutoa, magamistoa kui ka garderoobi puhul on kappide ja riiulisüsteemide puhul läbivalt trendiks avatud ja kinniste elementide kombineerimine. 

Garderoobides on kaotatud kapisisesed vaheseinad, et maksimeerida ruumikasutust ning uutes kollektsioonides pakutakse ka häid lahendusi nurgakappide jaoks. 

Lisaks on Febal Casa mööblivalikus ka uued silmatorkavad nurgariiulid, mis pakuvad kindlasti varasemast enam võimalusi sisekujundajatele imeliste sisustuslahenduste loomiseks. 

Efektsed lahendused väikestesse ruumidesse

Mööblitootmine jälgib pingsalt ka ehitusmaailma trende ja kuna ehitatakse aina enam väiksemat tüüpi kodusid, siis “uue põlvkonna” mööbel just sellest trendist lähtuvalt annab rohkem võimalusi ruumi jagamiseks. 

Nii on näiteks Febal Casa uutes kollektsioonides aukohal suured maast laeni kappide ja riiulite süsteemid, mis võimaldavad ruume eraldada, nt magamistoa ja elutoa vahel. Samas luuakse sellega koju ka rohkem hoiustamisruumi. Antud ehitusmaailma trendiga sobib ideaalselt Febal Casa Total Livingu kontseptsioon, sest see võimaldab väiksema ruumi puhul hõlpsalt leida läbimõeldud ja ühtse stiiliga mööblilahendus ühest kohast.

Suur trend köögis on peitmine

Köökide osas on uuenduseks köögi “peitmine” kapiuste taha, et luua kodus võimalikult ühtset ja minimalistlikku ruumi. Selle lahendusega on võimalik mistahes soovitud osa köögist panna kapi sisse käivate uste (pocket doors) taha. Köögi kasutamisel, näiteks toidutegemise ajaks, saab uksed avada ehk viia nö kapi sisse, et need ei võtaks toas ruumi. See lahendus on eriti sobiv avatud köök-elutoaga kodudesse, kui soov on luua ruumi võimalikult puhast üldmuljet. 

Põnevad lisavõimalused magnetiga

Febal Casa uues Origina kollektsioonis on ka uus novaatorlik lahendus köögi tagapaneelideks - klaas, millele saab magnetiga panna erinevaid elemente - riiulid, maitseained, köögitarvikud. Neid saab soovi korral ja vajadusel lihtsalt liigutada, juurde lisada või vähemaks võtta, muutes kappide ülemise frondi ja alumiste kappide vahelise osa funktsionaalsemaks. 

Lisaks on uues kollektsioonis loodud ka valgustatud magnetilised tagapaneelid- imeline lahendus, mis on saadud innovatsiooni, disaini ja meisterliku töö kombinatsiooni tulemusena.

Eraldi sisustus majapidamisruumidesse

Febal Casa on uutes kollektsioonides loonud esimest korda ka mööbli majapidamisruumide jaoks, kuna suuremates elamistes on tihtipeale eraldi tuba pesu pesemiseks ja kodutööde ja koristamisega seotud majapidamistarvikute hoiustamiseks. 

Siia kuuluvad nii riiulid kui kapid, mis arvestavad erinevate kodumasinate mõõtusid, lisaks ka pesusahtlid ja pesukastid. 

Trendivad suured diivad

Febal Casa uus Sofas Signature kollektsioon toob mitmeid uusi diivanite mudeleid. Peamiselt iseloomustab diivanite trendi sõna “suur” - nii suured vormid kui ka suur suurus. 

Värskendused materjalide kasutuses 

Materjalide osas toovad uued kollektsioonid rohkem erinevaid struktuurseid materjale, nagu ribiline klaas ja muud pinnad, struktuursed diivanite kangad, nagu nt buklee. 

Lisaks on Febal Casa kuulsat kolmemõõtmelise pinnaga ustega Libeskindi kummutit nüüd võimalik lisada kompositsiooni erinevate teiste kappidega või lisada neid hoopis köögimööbli sekka, millega luuakse tuppa tõeliselt eriline lahendus. 

Vaata siit uusi vastavaldatud katalooge:

Febal Casa CASA
Febal Casa Origina I
Febal Casa Momenti Wardrobe
Febal Casa Momenti Night Space
Febal Casa Momenti Kids Space
Febal Casa Sofas Signature
Febal Casa Dining
Febal Casa Momenti Utility Spaces
Febal Casa Momenti Contract

Kõikide meie kataloogidega saad tutvuda SIIN

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.

Telli uued sisustusnõuanded otse oma postkasti

  • Veel postitusi

    arrow-down