Broneeri nõustamine

2023. aasta värv on Viva Magenta

Ülemailmne värviekspertide ettevõte Pantone kuulutas välja 2023. aasta värvi - Viva Magenta (Pantone 18-1750). Pantone poolt nimetatud värvist saab trend nii moes kui ka sisekujunduses.

2023. aasta Pantone värv on Viva Magenta

Tänavune aasta värv on julge ja võimas, julgustab eksperimenteerimist ning piiranguteta eneseväljendust. Sügavat magentapunast kirjeldatakse kui puhast ja energilist värvi, mis esindab rõõmu ja optimismi, see julgustab kõike ja kõiki, kelles on sarnane energia ja mässumeelne vaim. Arvatakse, et see värv toob kaasa lootuse paremale tulevikule.

Febal Casa ja Colombini Casa valikust leidsime mitmeid sarnastes toonides punaseid: tool Lady, elutoamööbel Diciotto, köögimööbel Futura, söögitoolid ja kõrged toolid Cora, köögimööbel Traccia ning köögimööbel Lungomare.

Tule uudista magentapunaseid toone ja muud imelist meie salongis Järve 2!

Telli uued sisustusnõuanded otse oma postkasti

  • Alusta unistuste kodu planeerimist

    Külasta meie salongi Tallinnas, et tutvuda tootenäidistega ja küsida nõu. Kõige kasulikum on broneerida aeg, et saaksime personaalselt üle vaadata sinu kodu vajadused ja tutvustada uuemaid sobilikke lahendusi.

    Meie sisedisainerid aitavad luua sinu soovidest, vajadustest, ruumi eripäradest ja eelarvest lähtuva stiilse erilahenduse. Valmistame tasuta elutruu 3D ruumiplaani, kus virtuaalselt ringi jalutada ja tunnetada, kuidas kõik hakkab välja nägema.

    Veel postitusi

    arrow-down