Broneeri nõustamine

· Põõsa tee ·

Põõsa teel valmis just hiljuti Lenderi Aia arenduses näidiskorter, mille kogu mööbel tuli Febal Casa valikust. 

Tegemist on kahetoalise korteriga, mille sisustuses kasutasime mahedaid ja neutraalseid toone, mis toovad kodule mõnusa hubasuse ja kodukujundusele ajatu lahenduse. Soovi korral saab alati värve lisada aksessuaaridega, mida on soovi korral ka lihtne vahetada kui muutust soovitakse.

Mööblilahenduse tegemisel lähtusime Febal Casa Total Living kontseptsioonist - erinevates tubades on kasutatud samu toone ja materjale ja viimistlusi erinevate mööbliesemete puhul. Nii on korteri avatud köök-elutoas samast materjalist ja samas toonis köögimööbel ja elutoa seinakapp/riiul ning ka magamistoa garderoobikapp. See muudab kodu sisustuse ühtseks tervikuks.

Lisaks köögile, elutoale ja magamistoale on väga hea lahenduse saanud ka esik, kus esikukapp sai loodud selliselt, et kõik vajalikud kütte- ja mõõduagregaadid said kapi sisse ära peidetud. Nii ei ole seinas ühtki kapiluuki jms, mis puhast üldmuljet rikuks.

Alates korteriplaanide saamisest kuni mööbli paigaldamiseni kulus selle korteri puhul tõeliselt lühike aeg - ainult 2 kuud. Selle aja jooksul valmis kavandati mööblilahendus, mööbel toodeti ning transporditi ja paigaldati korterisse.

Täname:

Stilistika · Liis Tippel

Fotod · Erlend Štaub

Lenderi Aed arendus · TTP

Korterite müük · Uus Maa Kinnisvarabüroo

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.

Telli uued sisustusnõuanded otse oma postkasti

  • Veel postitusi

    arrow-down