Broneeri nõustamine

Uuenduslik köögimööbel mõistliku hinna ja ajaga just sinu kodule

Febal Casa ja Colombini Casa köögimööbel on tuntud üle maailma oma kvaliteetsete materjalide ja uudsete tehniliste lahenduste poolest.

Meie professionaalsed sisedisainerid aitavad tasuta kohandada köögi sinu kodu stiili ning ruumi mõõtude, kallete, kumeruste ja muude erisoovide järgi. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

Elegantsed detailid

Detailid annavad köögile tema iseloomu ja kasutusmugavuse. Effektne viimistlus, käepidemed või just minimalistlikud käepidemevabad lahendused, moodne furnituur, tööpinda sulanduvad kraanikausid, oma aktsienti andev santehnika - sinu köögis on see kõik võimalik.

Tehnika tipptase

Meie kööke täiustavad kaasaegseimad tehnoloogilised lahendused alates puutetundlikest valgustitest, kasvulampidega oma ürdiaiast, kuni nö nähtamatute integreeritud pliitideni. Ka kogu köögitehnika saad samuti mugavalt tellida meilt, mis tagab, et nad sobituvad ideaalselt sinu köögiga.
KöögitehnikaKöögitehnika Köögitehnika Köögitehnika

Maksimaalne ruumikasutus

Köögis pole kunagi liiga palju vaba pinda. Ruumisäästlikud nurgalahendused, riiulisüsteemid, vajadusel kaldus või kumerad kapid ning kohandatav köögimööbli kõrgus võimaldavad kogu toa täiel määral ära kasutada. Kasutada saad funktsionaalseid ruumi jaotavaid mooduleid, mis võimaldavad hoiustada rohkem asju. Piki- või laiupidi liuglevad tasapinnad loovad aga ruumi juurde just siis, kui seda vajad.
KöögimööbelKöögimööbelKöögimööbelKöögimööbelKöögimööbel Köögimööbel Köögimööbel Köögimööbel Köögimööbel Köögimööbel Köögimööbel KöögimööbelKöögimööbelKöögimööbel

Stiililine ühtsus

Meie lahendused võimaldavad panna köögi stiili, toonid ja materjalid ühilduma teiste tubadega. Oma köögi täiustamiseks leiad laia valiku kvaliteetseid ja kauneid söögilaudu, toole ja baaripukke, mis sobituvad ideaalselt just sinu interjööri.
Vaata kõiki katalooge

Miks tellida Alexantost

Alexanto on nimeka Itaalia mööblitootja Febal Casa ainuesindaja Eestis. Seda kvaliteeti usaldavad disainerid ja sisearhitektid üle maailma.

3D rUUMIPLAAN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie disainerid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

LÄBIPAISTEV HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

50+ AASTAT KOGEMUST

Meie mööbel on disainitud koostöös maailmakuulsate arhitektidega, järgides mööblitööstuse trende. Üle 50 aasta kogemust on andnud põhjalikud teadmised, mida hindavad kodude sisustajad üle maailma.

GARANTII KUNI 5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.
Uskumatu valik preemium-klassi materjale ja moodsaid lahendusi, mille saab kohandada just konkreetse kodu või büroo jaoks ja luua alati kordumatu lahendus. Eriti meeldib, et sama stiili, toone ja materjale saab kasutada eri tubade sisustuse loomisel, mis loob ühtse terviku. Lõpptulemus on olnud alati täpne ja elegantne.
Tatjana Jakobson
Sisearhitekt

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.
arrow-right