Broneeri nõustamine

Uuenduslik köögimööbel mõistliku hinna ja ajaga just sinu kodule

Febal Casa ja Colombini Casa köögimööbel on tuntud üle maailma oma kvaliteetsete materjalide ja uudsete tehniliste lahenduste poolest.

Meie professionaalsed sisedisainerid aitavad tasuta kohandada köögi sinu kodu stiili ning ruumi mõõtude, kallete, kumeruste ja muude erisoovide järgi. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

Elegantsed detailid

Detailid annavad köögile tema iseloomu ja kasutusmugavuse. Effektne viimistlus, käepidemed või just minimalistlikud käepidemevabad lahendused, moodne furnituur, tööpinda sulanduvad kraanikausid, oma aktsienti andev santehnika - sinu köögis on see kõik võimalik.

Tehnika tipptase

Meie kööke täiustavad kaasaegseimad tehnoloogilised lahendused alates puutetundlikest valgustitest, kasvulampidega oma ürdiaiast, kuni nö nähtamatute integreeritud pliitideni. Ka kogu köögitehnika saad samuti mugavalt tellida meilt, mis tagab, et nad sobituvad ideaalselt sinu köögiga.
KöögitehnikaKöögitehnika Köögitehnika Köögitehnika Köögitehnika

Maksimaalne ruumikasutus

Köögis pole kunagi liiga palju vaba pinda. Ruumisäästlikud nurgalahendused, riiulisüsteemid, vajadusel kaldus või kumerad kapid ning kohandatav köögimööbli kõrgus võimaldavad kogu toa täiel määral ära kasutada. Kasutada saad funktsionaalseid ruumi jaotavaid mooduleid, mis võimaldavad hoiustada rohkem asju. Piki- või laiupidi liuglevad tasapinnad loovad aga ruumi juurde just siis, kui seda vajad.
KöögimööbelKöögimööbelKöögimööbelKöögimööbelKöögimööbel Köögimööbel Köögimööbel Köögimööbel Köögimööbel Köögimööbel Köögimööbel Köögimööbel KöögimööbelKöögimööbelKöögimööbel

Stiililine ühtsus

Meie lahendused võimaldavad panna köögi stiili, toonid ja materjalid ühilduma teiste tubadega. Oma köögi täiustamiseks leiad laia valiku kvaliteetseid ja kauneid söögilaudu, toole ja baaripukke, mis sobituvad ideaalselt just sinu interjööri.
KöögimööbelKöögimööbelKöögimööbelKöögimööbelKöögimööbelKöögimööbelKöögimööbelKöögimööbelKöögimööbelKöögimööbelKöögimööbel
Vaata kõiki katalooge

TASUTA 3D
DISAIN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie arhitektid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule ja seda täiesti tasuta. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

TASKUKOHANE
HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE
VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE
TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

TASUTA TRANSPORT JA
PAIGALDUS

Meilt ei saa sa hunnikut ehitusmaterjali, vaid kasutusvalmis lahenduse. Toome kohale ja paigaldame meilt tellitud sisustuse Tallinna piires tasuta. Nii saame veenduda ka paigalduse korrektsuses.

GARANTII KUNI
5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.
Uskumatu valik preemium-klassi materjale ja moodsaid lahendusi, mille saab kohandada just konkreetse kodu või büroo jaoks ja luua alati kordumatu lahendus. Eriti meeldib, et sama stiili, toone ja materjale saab kasutada eri tubade sisustuse loomisel, mis loob ühtse terviku. Lõpptulemus on olnud alati täpne ja elegantne.
Tatjana Jakobson
Sisearhitekt

Alusta unistuste kodu planeerimist

Külasta meie salongi Tallinnas, et tutvuda tootenäidistega ja küsida nõu. Kõige kasulikum on broneerida aeg, et saaksime personaalselt üle vaadata sinu kodu vajadused ja tutvustada uuemaid sobilikke lahendusi.

Meie sisedisainerid aitavad luua sinu soovidest, vajadustest, ruumi eripäradest ja eelarvest lähtuva stiilse erilahenduse. Valmistame tasuta elutruu 3D ruumiplaani, kus virtuaalselt ringi jalutada ja tunnetada, kuidas kõik hakkab välja nägema.
arrow-right