Broneeri nõustamine

· Järve ·

Järve tänaval said valmis kaks korterit, mille kogu mööblivalik tuli Febal Casa ja Colombini Casa valikust.

Esimeses korteris on neutraalsetes toonides köögi juurde valitud efektses toonis ülimugav diivan. Köögiplaneering on lahendatud väga ilusa avatud riiuliga, mis koos nipsasjakestega seob mõnusalt omavahel köögi ja elutoa. Alexanto mööblisalongi valikust sai lahendatud ka noorukile sobivalt lastetuba ning kontor/külalistetuba.

Teises korteris sai lahendus vägagi ajatu ja neutraalne, lastetoas toodi efekti jaoks sisse rõõmsat kollast tooni. Neid detaile on piisavalt palju rõõmsa mulje jätmiseks, kuid piisavalt vähe, et hiljem lapse kasvades on võimalik eakohasem lahendus saavutada vaid väikeste muudatustega.

· Korter 1

· Korter 2

Telli uued sisustusnõuanded otse oma postkasti

  • Broneeri tasuta personaalne nõustamine

    Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.

    Veel postitusi

    arrow-down