Broneeri nõustamine

· Järve ·

Järve tänaval said valmis kaks korterit, mille kogu mööblivalik tuli Febal Casa ja Colombini Casa valikust.

Esimeses korteris on neutraalsetes toonides köögi juurde valitud efektses toonis ülimugav diivan. Köögiplaneering on lahendatud väga ilusa avatud riiuliga, mis koos nipsasjakestega seob mõnusalt omavahel köögi ja elutoa. Alexanto mööblisalongi valikust sai lahendatud ka noorukile sobivalt lastetuba ning kontor/külalistetuba.

Teises korteris sai lahendus vägagi ajatu ja neutraalne, lastetoas toodi efekti jaoks sisse rõõmsat kollast tooni. Neid detaile on piisavalt palju rõõmsa mulje jätmiseks, kuid piisavalt vähe, et hiljem lapse kasvades on võimalik eakohasem lahendus saavutada vaid väikeste muudatustega.

· Korter 1

· Korter 2

Telli uued sisustusnõuanded otse oma postkasti

  • Alusta unistuste kodu planeerimist

    Külasta meie salongi Tallinnas, et tutvuda tootenäidistega ja küsida nõu. Kõige kasulikum on broneerida aeg, et saaksime personaalselt üle vaadata sinu kodu vajadused ja tutvustada uuemaid sobilikke lahendusi.

    Meie sisedisainerid aitavad luua sinu soovidest, vajadustest, ruumi eripäradest ja eelarvest lähtuva stiilse erilahenduse. Valmistame tasuta elutruu 3D ruumiplaani, kus virtuaalselt ringi jalutada ja tunnetada, kuidas kõik hakkab välja nägema.

    Veel postitusi

    arrow-down