Broneeri nõustamine
Febal Casa Tribeca diivan
  • Febal Casa Tribeca diivan

Diivan Tribeca

Kumerad istmed ja seljatoed teevad Tribecast äärmiselt isikupärase diivani. Selle mugavad vormid sobivad nii eluruumide kui ka külalistubade stiilseks ja elegantseks sisustamiseks.

Tänu pehmetele ümaratele vormidele ja kaasaegsele disainile sobib see mitmekülgne diivanimudel paljude erinevate sisustuslahendustega.

Lamamismooduli abil on võimalik luua just selline paigutus, mis sinu ja sinu eluruumi vajadustele kõige paremini vastab.

Diivani seljapadjad on täidetud polüretaani ja udusulgede seguga. 

Broneeri tasuta konsultatsioon meie Tallinna salongis, et leida meie laiast kangavalikust oma lemmik ja valida just oma kodu jaoks sobilikud diivanimoodulid. Valikutest sõltuvalt saad kohe teada ka diivani maksumuse.

Moodulid ja hinnad

ARMCHAIR BASE
Hind al
1919
RIGHT ARMCHAIR BASE
Hind al
1745
LEFT ARMCHAIR BASE
Hind al
1745
ARMLESS CHAIR BASE
Hind al
1497
MEDIUM ARMCHAIR BASE
Hind al
2094
RIGHT MEDIUM ARMCHAIR BASE
Hind al
2079
LEFT MEDIUM ARMCHAIR BASE
Hind al
2079
ARMLESS MEDIUM CHAIR BASE
Hind al
1643
BIG ARMCHAIR BASE
Hind al
2239
BIG ARMCHAIR BASE DX
Hind al
2035
BIG ARMCHAIR BASE SX
Hind al
2035
ARMLESS CENTRAL BIG CHAIR BASE
Hind al
1802
MEDIUM CHAISE LONGUE BASE
Hind al
2587
RIGHT MEDIUM CHAISE LONGUE BASE
Hind al
2253
LEFT MEDIUM CHAISE LONGUE BASE
Hind al
2253
RIGHT TERMINAL BASE
Hind al
2035
LEFT TERMINAL BASE
Hind al
2137
POUF BASE
Hind al
2137
SQUARE CORNER BASE
Hind al
2020
MEDIUM POUF BASE
Hind al
957
MEDIUM POUF BASE
Hind al
1047
BIG POUF BASE
Hind al
1089
LUMBAR SUPPORT CUSHION ‘B’
Hind al
129
LUMBAR SUPPORT CUSHION ‘C’
Hind al
144
LUMBAR SUPPORT CUSHION ‘D’
Hind al
159

Miks tellida Alexantost

Alexanto on nimeka Itaalia mööblitootja Febal Casa ainuesindaja Eestis. Seda kvaliteeti usaldavad disainerid ja sisearhitektid üle maailma.

3D rUUMIPLAAN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie disainerid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

LÄBIPAISTEV HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

50+ AASTAT KOGEMUST

Meie mööbel on disainitud koostöös maailmakuulsate arhitektidega, järgides mööblitööstuse trende. Üle 50 aasta kogemust on andnud põhjalikud teadmised, mida hindavad kodude sisustajad üle maailma.

GARANTII KUNI 5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.