Broneeri nõustamine

Diivan Navigli

Navigli on Febal Casa uus diivanimudel elutuppa - sügava istmeosa ja pilkupüüdva läbitepitud disainiga. Valikus on erinevad värvid ja viimistlused. Navigli lainelise disainiga mudel paistab silma oma sujuva üleminekuga istmeosa ja seljatoe vahel, mis tagab tõelise mugavuse. 

Istumisosa pakub ülimat mugavust tänu sisemisele struktuurile, kus on kombineeritud suurema ja väiksema tihedusega vahtplaste. Kohandatav seljatugi pakub erinevaid asendeid lõõgastumiseks. 

Valikusse kuuluvad standardmoodulid, mida on spetsiaalselt arendatud, et need sobituksid erinevate ruumiliste ja funktsionaalsete nõuetega.

Broneeri tasuta konsultatsioon meie Tallinna salongis, et leida meie laiast kangavalikust oma lemmik ja valida just oma kodu jaoks sobilikud diivanimoodulid. Valikutest sõltuvalt saad kohe teada ka diivani maksumuse.

Moodulid ja hinnad

ARMCHAIR WITHOUT ARMRESTS
Hind al
1540
MAX ARMCHAIR WITHOUT ARMRESTS
Hind al
1804
ARMCHAIR ARMREST LH
Hind al
2172
ARMCHAIR ARMREST RH
Hind al
2172
MAX ARMCHAIR ARMREST LH
Hind al
2436
MAX ARMCHAIR ARMREST RH
Hind al
2436
CHAISE LONGUE LH
Hind al
3405
CHAISE LONGUE RH
Hind al
3405
ARMCHAIR END ELEMENT LH
Hind al
2200
ARMCHAIR END ELEMENT RH
Hind al
2200
CORNER
Hind al
2347
PENINSULA LH
Hind al
2715
PENINSULA RH
Hind al
2715
POUFFE
Hind al
717
MAXI POUFFE
Hind al
865
HEADRESTS
Hind al
159
ROLL ARM BACKREST CUSHION
Hind al
365
BACK CUSHION 67X28 WITH STRIP
Hind al
189
BACK CUSHION 67X28 PILLOW-SHAPED
Hind al
131
CUSHION 45X45
Hind al
131
CUSHION 55X55
Hind al
131

Miks tellida Alexantost

Alexanto on nimeka Itaalia mööblitootja Febal Casa ainuesindaja Eestis. Seda kvaliteeti usaldavad disainerid ja sisearhitektid üle maailma.

3D rUUMIPLAAN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie disainerid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

LÄBIPAISTEV HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

50+ AASTAT KOGEMUST

Meie mööbel on disainitud koostöös maailmakuulsate arhitektidega, järgides mööblitööstuse trende. Üle 50 aasta kogemust on andnud põhjalikud teadmised, mida hindavad kodude sisustajad üle maailma.

GARANTII KUNI 5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.