Broneeri nõustamine
Febal Casa Magenta diivan
  • Febal Casa Magenta diivan

Diivan Magenta

Magenta on moodulitest koosnev silmapaistva disainiga diivan, mis lisab interjööri stiili ja elegantsust. Diivani peatugesid on võimalik reguleerida mitmesse erinevasse asendisse, mis tagab erilise mugavuse. Magenta diivani üle servade ulatuvad käetoed on täiuslik segu modernsest ja klassikalisest disainist. Diivani graatsiline siluett ja XX sajandi stiilis käetoed moodustavad kokku erilise diivani, mis lisab igale ruumile väärtust.

Magenta diivanit on saadaval 4 erinevas versioonis - erineva kujuga käetoed ja seljatoed, mille hulgast saad kombineerida just endale sobivaima.

Broneeri tasuta konsultatsioon meie Tallinna salongis, et leida meie laiast kangavalikust oma lemmik ja valida just oma kodu jaoks sobilikud diivanimoodulid. Valikutest sõltuvalt saad kohe teada ka diivani maksumuse.

Moodulid ja hinnad

MEDIUM ARMCHAIR
Hind al
1895
2 SEATS SOFA
Hind al
2723
2 SEATS MAX SOFA
Hind al
2823
3 SEATS 2 BACKRESTS SOFA
Hind al
2948
3 SEATS 2 BACKRESTS MAX SOFA
Hind al
3085
ARMLESS MEDIUM CHAIR
Hind al
1340
RIGHT ARM MEDIUM ARMCHAIR
Hind al
1625
LEFT ARM MEDIUM ARMCHAIR
Hind al
1625
RIGHT ARM 2 SEATS SOFA
Hind al
2424
LEFT ARM 2 SEATS SOFA
Hind al
2424
RIGHT ARM 2 SEATS MAX SOFA
Hind al
2520
LEFT ARM 2 SEAT MAX SOFA
Hind al
2520
RIGHT ARM 3 SEATS 2 BACKRESTS SOFA
Hind al
2637
LEFT ARM 3 SEATS 2 BACKRESTS SOFA
Hind al
2637
"RIGHT ARM 3 SEATS
2 BACKRESTS MAX SOFA"
Hind al
2773
"LEFT ARM 3 SEATS
2 BACKRESTS MAX SOFA"
Hind al
2773
RIGHT ARM CHAISE LONGUE
Hind al
2210
LEFT ARM CHAISE LONGUE
Hind al
2210
MINI RIGHT ARM CHAISE LONGUE
Hind al
2126
MINI LEFT ARM CHAISE LONGUE
Hind al
2126
CORNER UNIT
Hind al
1787
RIGHT 2 SEATS TERMINAL CORNER UNIT
Hind al
3044
LEFT 2 SEATS TERMINAL CORNER UNIT
Hind al
3044
POUF
Hind al
935

Miks tellida Alexantost

Alexanto on nimeka Itaalia mööblitootja Febal Casa ainuesindaja Eestis. Seda kvaliteeti usaldavad disainerid ja sisearhitektid üle maailma.

3D rUUMIPLAAN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie disainerid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

LÄBIPAISTEV HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

50+ AASTAT KOGEMUST

Meie mööbel on disainitud koostöös maailmakuulsate arhitektidega, järgides mööblitööstuse trende. Üle 50 aasta kogemust on andnud põhjalikud teadmised, mida hindavad kodude sisustajad üle maailma.

GARANTII KUNI 5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.