Broneeri nõustamine

Diivan Madison

Madison on moodulitest koosnev kaasaegne diivan, millel on mõnusalt pehmed istmed ja seljatoed. Diivanil on erakordselt mitmekülgne istumismoodulite süsteem ning suur materjalide valik.

Madison diivani moodulid on kaetud täielikult eemaldatava Bentley 0400 Penicellin kangaga ja koos lamamismooduliga pakub see mudel lõputult isikupärastamise võimalusi, et luua lahendus, mis vastab kõige paremini sinu ja sinu eluruumi vajadustele.

Komplekti kuulub ka hoiustamismoodul, millel on erinevad viimistlusvõimalused, mida saab kasutada diivani nurgas või eraldiseisva elemendina kompositsiooni purustamiseks.

Diivani seljapadjad on täidetud udusulgedega. 

Broneeri tasuta konsultatsioon meie Tallinna salongis, et leida meie laiast kangavalikust oma lemmik ja valida just oma kodu jaoks sobilikud diivanimoodulid. Valikutest sõltuvalt saad kohe teada ka diivani maksumuse.

Moodulid ja hinnad

ARMCHAIR BASE
Hind al
1368
RIGHT ARMCHAIR BASE
Hind al
1268
LEFT ARMCHAIR BASE
Hind al
1268
ARMLESS CHAIR BASE
Hind al
1164
MEDIUM ARMCHAIR BASE
Hind al
1562
RIGHT MEDIUM ARMCHAIR BASE
Hind al
1461
LEFT MEDIUM ARMCHAIR BASE
Hind al
1461
ARMLESS MEDIUM CHAIR BASE
Hind al
1359
BIG ARMCHAIR BASE
Hind al
1754
BIG ARMCHAIR BASE DX
Hind al
1655
BIG ARMCHAIR BASE SX
Hind al
1655
ARMLESS CENTRAL BIG CHAIR BASE
Hind al
1552
MEDIUM CHAISE LONGUE BASE
Hind al
2128
RIGHT MEDIUM CHAISE LONGUE BASE
Hind al
2027
LEFT MEDIUM CHAISE LONGUE BASE
Hind al
2027
RIGHT TERMINAL BASE
Hind al
1926
LEFT TERMINAL BASE
Hind al
1926
POUF BASE
Hind al
1926
MEDIUM POUF BASE
Hind al
1330
LEFT MEDIUM ARMCHAIR BASE
Hind al
BIG POUF BASE
Hind al
1566
SQUARE STORAGE POUF
Hind al
1510
BACKREST SUPPORT ‘A’ Ht 61
Hind al
449
BACKREST SUPPORT ‘B’ Ht 61
Hind al
536
BACKREST SUPPORT ‘C’ H 61
Hind al
624
BACKREST SUPPORT ‘A’ H 76
Hind al
471
BACKREST SUPPORT ‘B’ H 76
Hind al
563
BACKREST SUPPORT ‘C’ H 76
Hind al
659
BACKREST SUPPORT ‘A’ H 93
Hind al
497
BACKREST SUPPORT ‘B’ H 93
Hind al
595
BACKREST SUPPORT ‘C’ H 93
Hind al
692
BACKREST CUSHION ‘A’
Hind al
119
BACKREST CUSHION ‘B’
Hind al
144
BACKREST CUSHION ‘C’
Hind al
167

Miks tellida Alexantost

Alexanto on nimeka Itaalia mööblitootja Febal Casa ainuesindaja Eestis. Seda kvaliteeti usaldavad disainerid ja sisearhitektid üle maailma.

3D rUUMIPLAAN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie disainerid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

LÄBIPAISTEV HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

50+ AASTAT KOGEMUST

Meie mööbel on disainitud koostöös maailmakuulsate arhitektidega, järgides mööblitööstuse trende. Üle 50 aasta kogemust on andnud põhjalikud teadmised, mida hindavad kodude sisustajad üle maailma.

GARANTII KUNI 5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.