Broneeri nõustamine
Febal Casa diivan Kensington
  • Febal Casa diivan Kensington

Diivan Kensington

Kensingtoni diivani elegantne välimus annab edasi klassikalistele diivanitele omase mõnusa tunde, sealjuures loobumata kaasaegse disaini stiilsest veetlusest. Nurgamoodul on loodud selliselt, et ka seal saaks istuda, ületades selle kompositsioonifunktsiooni.

Metallpruunid jalad muudavad diivani üldilme helgemaks, pakkudes elegantse disaini ja mugavuse täiuslikku tasakaalu.

Peatoe mehhanism, mille struktuur on valmistatud poleeritud kroomitud terasest, võimaldab reguleerida seljatuge vastavalt erinevatele vajadustele. Tänu väljatõmmatavale 6-asendilise mehhanismiga peatoele tagab Kensingtoni diivan ülima mugavuse.

Istmele paigaldatud libistamissüsteem ja kahekordse tihedusega polsterdus tagavad meeldiva kasutusmugavuse. Paisutatud polüuretaanist polster loob pehmed ja mõnusad vormid, mis lausa kutsuvad lõõgastuma.

Broneeri tasuta konsultatsioon meie Tallinna salongis, et leida meie laiast kangavalikust oma lemmik ja valida just oma kodu jaoks sobilikud diivanimoodulid. Valikutest sõltuvalt saad kohe teada ka diivani maksumuse.

Moodulid ja hinnad

2 SEATS SOFA
Hind al
2430
2 SEATS MAX SOFA
Hind al
2257
3 SEATS 2 BACKRESTS SOFA
Hind al
2636
ARMLESS MEDIUM CHAIR
Hind al
1324
RIGHT ARM MEDIUM ARMCHAIR
Hind al
1728
LEFT ARM MEDIUM ARMCHAIR
Hind al
1728
RIGHT TERMINAL ARMCHAIR UNIT
Hind al
1747
LEFT TERMINAL ARMCHAIR UNIT
Hind al
1747
RIGHT ARM 2 SEATS SOFA
Hind al
2233
LEFT ARM 2 SEATS SOFA
Hind al
2233
RIGHT ARM 2 SEATS MAX SOFA
Hind al
2326
LEFT ARM 2 SEAT MAX SOFA
Hind al
2326
RIGHT ARM 3 SEATS 2 BACKRE- STS SOFA
Hind al
2447
LEFT ARM 3 SEATS 2 BACKRESTS SOFA
Hind al
2447
RIGHT ARM CHAISE LONGUE
Hind al
2227
LEFT ARM CHAISE LONGUE
Hind al
2227
MINI RIGHT ARM CHAISE LONGUE
Hind al
2071
MINI LEFT ARM CHAISE LONGUE
Hind al
2071
CORNER UNIT
Hind al
1845
RIGHT 2 SEATS TERMINAL CORNER UNIT
Hind al
2982
LEFT 2 SEATS TERMINAL CORNER UNIT
Hind al
2982
POUF
Hind al
1047
RECHARGEABLE LITHIUM BATTERY
Hind al
398

Miks tellida Alexantost

Alexanto on nimeka Itaalia mööblitootja Febal Casa ainuesindaja Eestis. Seda kvaliteeti usaldavad disainerid ja sisearhitektid üle maailma.

3D rUUMIPLAAN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie disainerid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

LÄBIPAISTEV HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

50+ AASTAT KOGEMUST

Meie mööbel on disainitud koostöös maailmakuulsate arhitektidega, järgides mööblitööstuse trende. Üle 50 aasta kogemust on andnud põhjalikud teadmised, mida hindavad kodude sisustajad üle maailma.

GARANTII KUNI 5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.