Broneeri nõustamine

Diivan Liberty

Liberty on elegantsete proportsioonidega diivan, millel on erilised õmblused, mis lisavad diivanile iseloomu ja visuaalset ilu. See on ideaalne diivan, mille abil katsetada ruumis erinevaid kompositsioone - Liberty diivani saad kokku panna vastavalt oma eelistustele. Kollektsioonis on palju erinevate funktsioonidega elemente ning igas kompositsioonis on tagatud täielik mugavus. Pehmed moodulid sobivad kompositsioonideks, mis peegeldavad eluruumi dünaamilisemat ja mitteformaalsemat tõlgendust.

Liberty pehmed ja kohevad istmemoodulid võimaldavad luua tua erinevatesse kohtadesse hubaseid istekohti, kus mõnusalt aega veeta. Lamamismoodulit saab kasutada eraldiseisvana või paigutada diivani lõpuelemendiks.

Kolme erineva kõrgusega moodulid muudavad Liberty diivani muuhulgas ka elegantseks sisustuselemendiks. 

Broneeri tasuta konsultatsioon meie Tallinna salongis, et leida meie laiast kangavalikust oma lemmik ja valida just oma kodu jaoks sobilikud diivanimoodulid. Valikutest sõltuvalt saad kohe teada ka diivani maksumuse.

Moodulid ja hinnad

BASE UNIT 70X90
Hind al
1056
BASE UNIT 90X90
Hind al
1172
BASE UNIT 70X135
Hind al
1320
BASE UNIT 90X135
Hind al
1468
ARMREST SUPPORT 90
Hind al
733
ARMREST SUPPORT 135
Hind al
938
BACKREST SUPPORT 90
Hind al
792
BACKREST SUPPORT 135
Hind al
982
BACK CUSHION 67X28 WITH STRIP
Hind al
189
BACK CUSHION 67X28 PILLOW-SHAPED
Hind al
131
CUSHION 45X45
Hind al
131
CUSHION 55X55
Hind al
131
CUSHION 67X67 WITH WIDE EDGING
Hind al
218
CUSHION 72X72 WITH PIPING
Hind al
233

Miks tellida Alexantost

Alexanto on nimeka Itaalia mööblitootja Febal Casa ainuesindaja Eestis. Seda kvaliteeti usaldavad disainerid ja sisearhitektid üle maailma.

3D rUUMIPLAAN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie disainerid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

LÄBIPAISTEV HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

50+ AASTAT KOGEMUST

Meie mööbel on disainitud koostöös maailmakuulsate arhitektidega, järgides mööblitööstuse trende. Üle 50 aasta kogemust on andnud põhjalikud teadmised, mida hindavad kodude sisustajad üle maailma.

GARANTII KUNI 5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.