Broneeri nõustamine

Diivan Spring

Diivan Spring pakub meeldivat sooja embuse tunnet. Piki diivani profiile kulgevate reljeefsete õmbluste täpsus rõhutab diivani disaini ja tõstab esile õmblust ümbritsevad vormid.

Seljatoe eriline kalle toetab ergonoomiliselt õiget ja lõõgastavat istumisasendit. Külgpaneelilt näeb seljatoe kumerjoonelist asendit. Diivani tagaküljel libiseb seljatugi istmepadja sisse.

Pehme käetugi toetub istumisosale, ümbritsedes seda pehmelt nagu Spring diivan ümbritseb neid, kes sellel istuvad.

Kompositsiooni võib lõpetada pika lamamismooduliga, mis loob mugava koha eriliseks lõõgastumiseks.

Spring diivani modulaarsus on märkamatu tänu peidetud ühenduskohtadele.

Broneeri tasuta konsultatsioon meie Tallinna salongis, et leida meie laiast kangavalikust oma lemmik ja valida just oma kodu jaoks sobilikud diivanimoodulid. Valikutest sõltuvalt saad kohe teada ka diivani maksumuse.

Moodulid ja hinnad

ARMCHAIR WITHOUT ARMRESTS
Hind al
1599
MAX ARMCHAIR WITHOUT ARMRESTS
Hind al
2040
MAX ARMCHAIR ARMREST LH
Hind al
2479
MAX ARMCHAIR ARMREST RH
Hind al
2479
CHAISE LONGUE LH
Hind al
3361
CHAISE LONGUE RH
Hind al
3361
MAX ARMCHAIR END ELEMENT LH
Hind al
2554
MAX ARMCHAIR END ELEMENT RH
Hind al
2554
CORNER
Hind al
2436
RECTANGULAR POUFFE
Hind al
1040
BACK CUSHION 67X28 WITH STRIP
Hind al
189
BACK CUSHION 67X28 PILLOW-SHAPED
Hind al
131
CUSHION 45X45
Hind al
131
CUSHION 55X55
Hind al
131
CUSHION 67X67 WITH WIDE EDGING
Hind al
218
CUSHION 72X72 WITH PIPING
Hind al
233

Miks tellida Alexantost

Alexanto on nimeka Itaalia mööblitootja Febal Casa ainuesindaja Eestis. Seda kvaliteeti usaldavad disainerid ja sisearhitektid üle maailma.

3D rUUMIPLAAN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie disainerid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

LÄBIPAISTEV HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

50+ AASTAT KOGEMUST

Meie mööbel on disainitud koostöös maailmakuulsate arhitektidega, järgides mööblitööstuse trende. Üle 50 aasta kogemust on andnud põhjalikud teadmised, mida hindavad kodude sisustajad üle maailma.

GARANTII KUNI 5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.