Broneeri nõustamine

Diivan Midtown

Midtown on diivan, mille läbiõmblused rõhutavad selle tugevat graafilist olemust, luues ainulaadse, kuid modernse visuaalse efekti. Polsterdusega seljatugi võimaldab mugavalt lõõgastuda.

Midtown diivanil saab erinevaid elemente kombineerida uute kompositsioonide loomiseks. Madal ja lai käetugi rõhutab diivani ergonoomikat ja pakub suuremat istumisvabadust. Diivani äärmised elemendid võivad lõppeda seljatoeta, andes tuppa mõnusat õhulisust. Ainulaadne nurkmooduli seljatugi lisab konstruktsioonile täiendavalt tugevust ja vastupidavust. Poolsaare moodul on justkui laiendatud lamamismoodul, mida saab kasutada eraldiseisvalt või luua sellega huvitavaid kompositsioone.

Soovi korral saab diivanile lisada väikeseid seljapatju, mis annavad disainile viimase lihvi ning loovad hubase ja mugava istumisala.

Midtown diivani valmistamiseks kasutatav kangaste valik on väga suur.

Broneeri tasuta konsultatsioon meie Tallinna salongis, et leida meie laiast kangavalikust oma lemmik ja valida just oma kodu jaoks sobilikud diivanimoodulid. Valikutest sõltuvalt saad kohe teada ka diivani maksumuse.

Moodulid ja hinnad

MAX 2-SEATER SOFA
Hind al
2979
3-SEATER SOFA
Hind al
3258
MAX 2-SEATER SOFA LH
Hind al
2876
MAX 2-SEATER SOFA RH
Hind al
2876
3-SEATER SOFA LH
Hind al
3171
3-SEATER SOFA RH
Hind al
3171
CHAISE LONGUE LH
Hind al
2626
CHAISE LONGUE RH
Hind al
2626
CORNER 2-SEATER END ELEMENT LH
Hind al
2965
CORNER 2-SEATER END ELEMENT RH
Hind al
2965
PENINSULA LH
Hind al
2758
PENINSULA RH
Hind al
2758
POUF
Hind al
924
HEADRESTS
Hind al
233
BACK CUSHION 67X28 WITH STRIP
Hind al
189
BACK CUSHION 67X28 PILLOW-SHAPED
Hind al
131
CUSHION 45X45
Hind al
131
CUSHION 55X55
Hind al
131

Miks tellida Alexantost

Alexanto on nimeka Itaalia mööblitootja Febal Casa ainuesindaja Eestis. Seda kvaliteeti usaldavad disainerid ja sisearhitektid üle maailma.

3D rUUMIPLAAN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie disainerid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

LÄBIPAISTEV HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

50+ AASTAT KOGEMUST

Meie mööbel on disainitud koostöös maailmakuulsate arhitektidega, järgides mööblitööstuse trende. Üle 50 aasta kogemust on andnud põhjalikud teadmised, mida hindavad kodude sisustajad üle maailma.

GARANTII KUNI 5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.