Broneeri nõustamine

Diivan Downtown

Downtown diivanil on esinduslik ja mugav istumisosa. Rikkalike ja suurte vormide kombinatsioon, mis loob selgelt eristuvad horisontaalsed jooned, viitab istumismugavusele ja praktilisusele. Silmapaistev istumisosa on tepitud viimistlusega, andes sellele tõeliselt stiilse välimuse. Seljatugede ja käetugede minimaalne paksus kõrvuti istumisosa suure vormi ja pehmusega muudab Downtown diivani stiilseks ja koduse hõnguga valikuks. Minimalistlikud kontuurid loovad elegantse ja ajatu diivani.

Downtown mudeli muudab eriliseks võimalus selle mooduleid ümber tõsta, sh ka käetoe moodulit. Ümberpaigutatavad moodulid lasevad luua originaalseid kompositsioone, säilitades Downtown diivani elegantsi ka selle mõõtmete muutudes.

Downtown diivanis on ühendatud kompaktsus ja pehmus, mis muudab selle ideaalseks pidulikeks sündmusteks ja lõõgastumishetkedeks.

Broneeri tasuta konsultatsioon meie Tallinna salongis, et leida meie laiast kangavalikust oma lemmik ja valida just oma kodu jaoks sobilikud diivanimoodulid. Valikutest sõltuvalt saad kohe teada ka diivani maksumuse.

Moodulid ja hinnad

ARMCHAIR WITHOUT ARMRESTS
Hind al
1849
MAX ARMCHAIR WITHOUT ARMRESTS
Hind al
2347
MAX ARMCHAIR ARMREST LH
Hind al
2671
MAX ARMCHAIR ARMREST RH
Hind al
2671
CHAISE LONGUE WITHOUT ARMRESTS
Hind al
3024
CHAISE LONGUE LH
Hind al
3289
CHAISE LONGUE RH
Hind al
3289
CORNER
Hind al
2289
MAXI CORNER
Hind al
3551
HIGH POUFFE
Hind al
1189
POUFFE
Hind al
1203
RECTANGULAR POUFFE
Hind al
1526
MAX POUFFE
Hind al
2040
SHORT ARMREST
Hind al
792
LONG ARMREST
Hind al
996
BACK CUSHION
Hind al
247
BACK CUSHION
Hind al
218
FREE BACKREST SUPPORT
Hind al
454
BACK CUSHION 67X28 WITH STRIP
Hind al
189
BACK CUSHION 67X28 PILLOW-SHAPED
Hind al
131
CUSHION 45X45
Hind al
131
CUSHION 55X55
Hind al
131

Miks tellida Alexantost

Alexanto on nimeka Itaalia mööblitootja Febal Casa ainuesindaja Eestis. Seda kvaliteeti usaldavad disainerid ja sisearhitektid üle maailma.

3D rUUMIPLAAN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie disainerid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

LÄBIPAISTEV HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

50+ AASTAT KOGEMUST

Meie mööbel on disainitud koostöös maailmakuulsate arhitektidega, järgides mööblitööstuse trende. Üle 50 aasta kogemust on andnud põhjalikud teadmised, mida hindavad kodude sisustajad üle maailma.

GARANTII KUNI 5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.