Broneeri nõustamine
Coney diivan
  • Coney diivan

Diivan Coney

Coney on esmaklassiline modernne ja mitmetahuline diivan, mis sobitub igasse interjööri. Palju paigutusvõimalusi ning tugi- ja hoiuelementide lisamise võimalus. Klassikalist käetuge asendav hoiustamismoodul loob kaasaegse välimusega elutoa.

Ideaalselt kohandatav kõikide ruumi- ja stiilivajadustega.

Diivani seljapadjad on täidetud udusulgedega. 

Broneeri tasuta konsultatsioon meie Tallinna salongis, et leida meie laiast kangavalikust oma lemmik ja valida just oma kodu jaoks sobilikud diivanimoodulid. Valikutest sõltuvalt saad kohe teada ka diivani maksumuse.

Moodulid ja hinnad

ARMCHAIR BASE
Hind al
1773
RIGHT ARMCHAIR BASE
Hind al
1729
LEFT ARMCHAIR BASE
Hind al
1729
ARMLESS CENTRAL CHAIR BASE
Hind al
1656
MEDIUM ARMCHAIR BASE
Hind al
1861
RIGHT MEDIUM ARMCHAIR BASE
Hind al
1788
LEFT MEDIUM ARMCHAIR BASE
Hind al
1788
ARMLESS CENTRAL MEDIUM CHAIR BASE
Hind al
1701
BIG ARMCHAIR BASE
Hind al
1947
RIGHT BIG ARMCHAIR BASE
Hind al
1889
LEFT BIG ARMCHAIR BASE
Hind al
1889
ARMLESS CENTRAL BIG CHAIR BASE
Hind al
1760
MEDIUM CHAISE LONGUE BASE
Hind al
2385
RIGHT MEDIUM CHAISE LONGUE BASE
Hind al
2312
LEFT MEDIUM CHAISE LONGUE BASE
Hind al
2312
RIGHT TERMINAL BASE
Hind al
2195
LEFT TERMINAL BASE
Hind al
2253
POUF BASE
Hind al
2253
SQUARE CORNER BASE
Hind al
2152
MEDIUM POUF BASE
Hind al
1047
MEDIUM POUF BASE
Hind al
1104
BIG POUF BASE
Hind al
1148
RIGHT ARM
Hind al
508
LEFT ARM
Hind al
508
LUMBAR SUPPORT CUSHION ‘B’
Hind al
129
LUMBAR SUPPORT CUSHION ‘C’
Hind al
144
LUMBAR SUPPORT CUSHION ‘D’
Hind al
159
MAX INTERLOCKING HEADREST
Hind al
260

Miks tellida Alexantost

Alexanto on nimeka Itaalia mööblitootja Febal Casa ainuesindaja Eestis. Seda kvaliteeti usaldavad disainerid ja sisearhitektid üle maailma.

3D rUUMIPLAAN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie disainerid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

LÄBIPAISTEV HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

50+ AASTAT KOGEMUST

Meie mööbel on disainitud koostöös maailmakuulsate arhitektidega, järgides mööblitööstuse trende. Üle 50 aasta kogemust on andnud põhjalikud teadmised, mida hindavad kodude sisustajad üle maailma.

GARANTII KUNI 5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.