Broneeri nõustamine
Febal Casa diivan Brixton
  • Febal Casa diivan Brixton

Diivan Brixton

Kompositsioonivabadus ja detailideni viimistletud kaasaegne disain muudavad selle diivani ülimalt stiilseks ja praktiliseks. Mooduleid on võimalik väga palju ümber tõsta ja omavahel kombineerida.


Selja- ja peatugi toetuvad vabalt istmemoodulitele ja neid on võimalik liigutada kuude erinevasse asendisse, seda tänu kroomitud terasest mehhanismile.

Seljatoed on saadaval kahe erineva kõrguse ja nelja erineva laiusega. Isegi seljatoe asendi saab valida vastavalt oma eelistustele.

Broneeri tasuta konsultatsioon meie Tallinna salongis, et leida meie laiast kangavalikust oma lemmik ja valida just oma kodu jaoks sobilikud diivanimoodulid. Valikutest sõltuvalt saad kohe teada ka diivani maksumuse.

Moodulid ja hinnad

BASE M 1
Hind al
821
BASE M 2
Hind al
950
BASE M 3
Hind al
1020
BASE M 4
Hind al
1090
BASE M 5
Hind al
1184
BASE L 1
Hind al
905
BASE L 2
Hind al
1078
BASE L 3
Hind al
1177
BASE L 4
Hind al
1277
BASE L 5
Hind al
1394
SQUARE BACKREST ‘A’
Hind al
252
SQUARE BACKREST ‘B’
Hind al
285
CURVED BACKREST ‘A’
Hind al
293
CURVED BACKREST ‘B’
Hind al
337
HEAD REST BACKREST ‘A’
Hind al
669
HEAD REST BACKREST ‘B’
Hind al
738
TALL FIXED SUPPORT ‘A’ FOR CUSHION
Hind al
183
TALL FIXED SUPPORT ‘B’ FOR CUSHION
Hind al
191
TALL FIXED SUPPORT ‘C’ FOR CUSHION
Hind al
207
ALL FIXED SUPPORT ‘D’ FOR CUSHION
Hind al
221
LOW FIXED SUPPORT ‘A’ FOR CUSHION
Hind al
171
LOW FIXED SUPPORT ‘B’ FOR CUSHION
Hind al
183
LOW FIXED SUPPORT ‘C’ FOR CUSHION
Hind al
197
LOW FIXED SUPPORT ‘D’ FOR CUSHION
Hind al
216
BACKREST CUSHION ‘A’
Hind al
156
BACKREST CUSHION ‘B’
Hind al
183
BACKREST CUSHION ‘C’
Hind al
205
BACKREST CUSHION ‘D’
Hind al
232
ARMREST CUSHION ‘A’
Hind al
124
ARMREST CUSHION ‘B’
Hind al
145
ARMREST CUSHION ‘C’
Hind al
160
ARMREST CUSHION ‘D’
Hind al
183
LUMBAR SUPPORT CUSHION ‘A’
Hind al
116
LUMBAR SUPPORT CUSHION ‘B’
Hind al
133
LUMBAR SUPPORT CUSHION ‘C’
Hind al
149
LUMBAR SUPPORT CUSHION ‘D’
Hind al
163

Miks tellida Alexantost

Alexanto on nimeka Itaalia mööblitootja Febal Casa ainuesindaja Eestis. Seda kvaliteeti usaldavad disainerid ja sisearhitektid üle maailma.

3D rUUMIPLAAN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie disainerid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

LÄBIPAISTEV HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

50+ AASTAT KOGEMUST

Meie mööbel on disainitud koostöös maailmakuulsate arhitektidega, järgides mööblitööstuse trende. Üle 50 aasta kogemust on andnud põhjalikud teadmised, mida hindavad kodude sisustajad üle maailma.

GARANTII KUNI 5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.