Broneeri nõustamine

Lastetoa mööbel, mis teeb OMA toa tõesti omaks ja eriliseks

Febal Casa ja Colombini Casa värvilised, trendikad ja taskukohased lastetoa lahendused sobituvad just sinu pere vajaduste ning toa suuruse ja kujuga.

Meie professionaalsed sisedisainerid aitavad tasuta kohandada köögi sinu kodu stiili ning ruumi mõõtude, kallete, kumeruste ja muude erisoovide järgi. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

Lastevoodid

Rõõmsad ja mugavad erinevas suuruses lastevoodid, põnevad narivoodid või väljatõmmatavad voodid – täpselt nii, nagu teie pere vajab.
LastevoodiLastevoodiLastevoodiLastevoodiLastevoodi Lastevoodi Lastevoodi Lastevoodi LastevoodiLastevoodiLastevoodiLastevoodiLastevoodi Lastevoodi Lastevoodi Lastevoodi

Lastetoa kapid

Ruumi kuju ja mõõtudega ideaalselt sobivad kapid, kuhu mahuvad kenasti ära riided, aga kuhu saab silme eest ära panna ka kõik need mänguasjad.
Lastetoa mööbelLastetoa mööbelLastetoa mööbelLastetoa mööbelLastetoa mööbelLastetoa mööbelLastetoa mööbelLastetoa mööbelLastetoa mööbelLastetoa mööbel

Lastetoa lauad ja toolid

Lapsel peab olema sobilikus mõõdus laud ja tool, kus teha koduseid ülesandeid või kus lasta oma järgmise kunstiprojekti kallal fantaasial lennata.
Lastetoa lauad ja riiulidLastetoa lauad ja riiulidLastetoa lauad ja riiulidLastetoa lauad ja riiulid Lastetoa lauad ja riiulid Lastetoa lauad ja riiulid Lastetoa lauad ja riiulid Lastetoa lauad ja riiulidLastetoa lauad ja riiulidLastetoa lauad ja riiulidLastetoa lauad ja riiulidLastetoa lauad ja riiulidLastetoa lauad ja riiulid
Vaata kõiki katalooge

Miks tellida Alexantost

Alexanto on nimeka Itaalia mööblitootja Febal Casa ainuesindaja Eestis. Seda kvaliteeti usaldavad disainerid ja sisearhitektid üle maailma.

3D rUUMIPLAAN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie disainerid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

LÄBIPAISTEV HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

50+ AASTAT KOGEMUST

Meie mööbel on disainitud koostöös maailmakuulsate arhitektidega, järgides mööblitööstuse trende. Üle 50 aasta kogemust on andnud põhjalikud teadmised, mida hindavad kodude sisustajad üle maailma.

GARANTII KUNI 5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.
Uskumatu valik preemium-klassi materjale ja moodsaid lahendusi, mille saab kohandada just konkreetse kodu või büroo jaoks ja luua alati kordumatu lahendus. Eriti meeldib, et sama stiili, toone ja materjale saab kasutada eri tubade sisustuse loomisel, mis loob ühtse terviku. Lõpptulemus on olnud alati täpne ja elegantne.
Tatjana Jakobson
Sisearhitekt

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.
arrow-right