Broneeri nõustamine

Sisustuslahendused, mis panevad su elutoa elama

Pika ajalooga Febal Casa ja Colombini Casa mööbel valmib just sinu elutoa jaoks. Itaalia kvaliteet, elegants ja täielik lõõgastus sinu pere ja sõprade jaoks.

Meie professionaalsed sisedisainerid aitavad tasuta kohandada sisustuse sinu kodu stiili ning ruumi mõõtude, kallete, kumeruste ja muude erisoovide järgi. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

Diivanid ja tugitoolid

Meie pehme mööbel on komplekteeritav erineva suuruse ja kujuga moodulitest, et sobituda just sinu elutuppa. Suur valik vastupidavaid materjale eri toonides ja tekstuuriga, mis on eemaldatavad ja pestavad.
Febal Casa diivanColombini Casa tugitoolFebal Casa diivan Colombini Casa tugitool Febal Casa diivanFebal Casa diivanFebal Casa diivanFebal Casa diivanFebal Casa diivan Colombini Casa tugitool Febal Casa diivan Febal Casa diivan Colombini Casa tugitool Febal Casa diivan Febal Casa diivan

Riiulilahendused

Kombineeri erinevaid riiulite võimalusi, suurusi, materjale ja toone. Võimalusi on lõputult - kasuta ustega või lahtiseid mooduleid, integreeri riiulite vahele näiteks kodukontor, telerikoht või hoopis veiniriiul.
Febal Casa riiulid Febal Casa riiulid Febal Casa riiulid Febal Casa riiulid Febal Casa kapp Febal Casa riiulid Febal Casa riiulid Febal Casa kapp Febal Casa kapp Febal Casa riiulid Febal Casa riiulid Febal Casa riiulid Febal Casa riiulidFebal Casa riiulidFebal Casa riiulid

Kapid ja telekaalused

Sobita kappide, kummutite ja telerialuste välimus ülejäänud koduga. Lisa oma toale sobiv aktsient kas väljapeetud siledate, efektselt struktuursete või hoopist klaasist ustega ning põnevate pealispindadega. Kõrgeklassilise tunde ja kasutusmugavuse loob kvaliteetne furnituur.
Febal Casa kapp Febal Casa kummut Febal Casa kummut Febal Casa kummut Febal Casa kummut Febal Casa kummut Febal Casa kapp Febal Casa kapp Febal Casa kummut Febal Casa telekakapp Febal Casa telekariiul Febal Casa kapp Febal Casa kapp Febal Casa telekalaud kodukontor Febal Casa telekalaud

Lauad ja toolid

Suur valik eri suuruse ja kujuga diivanilaudu, söögilaudu ja toole, mida saab sobitada kokku ülejäänud kodu stiili, materjalide ja toonidega.
Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid Febal Casa laud ja toolid
Vaata kõiki katalooge

Miks tellida Alexantost

Alexanto on nimeka Itaalia mööblitootja Febal Casa ainuesindaja Eestis. Seda kvaliteeti usaldavad disainerid ja sisearhitektid üle maailma.

3D rUUMIPLAAN

Oma uue kodu saad meiega stiilselt ja funktsionaalselt sisustada ka sisekujundajat palkamata. Meie disainerid loovad kordumatu lahenduse kasvõi kogu sinu kodule. Enne tellimuse kinnitamist saad üle vaadata elutruu 3D-projekti tellitavast lahendusest.

LÄBIPAISTEV HIND

Pakume suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kujundusprogramm arvutab vastavalt sinu mõõtude, materjalide ja funktsioonide valikule koheselt ka hinna. Nii püsib tellimus kindlalt eelarves.

KIIRE VALMIMISAEG

Pakume eritellimusmööblit, mis valmib tähtajaks. Sõltuvalt tellimuse mahust ja iseloomust läheb selle kinnitamisest paigalduseni üldjuhul vaid 6-10 nädalat.

ALATI TÄPNE TULEMUS

Itaalia tehased, mis meie tooteid valmistavad, on varustatud tipptasemel automaatse tehnoloogiaga, tänu millele on veaprotsent nullilähedane ning lõpptulemus alati millimeetri pealt täpne.

50+ AASTAT KOGEMUST

Meie mööbel on disainitud koostöös maailmakuulsate arhitektidega, järgides mööblitööstuse trende. Üle 50 aasta kogemust on andnud põhjalikud teadmised, mida hindavad kodude sisustajad üle maailma.

GARANTII KUNI 5 AASTAT

Oleme oma toodete kõrges kvaliteedis sedavõrd kindlad, et tagame neile alati garantii, sõltuvalt tooteliinist kuni 5 aastaks. Nii saad olla oma uue sisustusega täiesti muretu.
Uskumatu valik preemium-klassi materjale ja moodsaid lahendusi, mille saab kohandada just konkreetse kodu või büroo jaoks ja luua alati kordumatu lahendus. Eriti meeldib, et sama stiili, toone ja materjale saab kasutada eri tubade sisustuse loomisel, mis loob ühtse terviku. Lõpptulemus on olnud alati täpne ja elegantne.
Tatjana Jakobson
Sisearhitekt

Broneeri tasuta personaalne nõustamine

Külasta meie salongi Tallinnas aadressil Järve 2. Siin saad näha ja katsuda materjale, tootenäidiseid, valida toone ja meie professionaalsetelt disaineritelt väärtuslikku nõu. Kõige parem, kui sul on kaasas ruumiplaan või ka lihtsalt mõõdud. Pärast mööblikomponentide valimist kalkuleerib programm sulle kohe hinna ja saad näha arvutist 3D-plaani, milline sinu valitud mööbel reaalselt ruumis välja hakkab nägema.
arrow-right