Broneeri nõustamine

Kaubamärgid ja kataloogid

Alexanto on Eestis tegutsev mööblisalong, mis on nimekate Itaalia disainmööbli kaubamärkide Febal Casa ja Colombini Casa ainuesindaja Eestis. Samuti tehakse koostööd mitmete juhtivate kodutehnika kaubamärkidega nagu Gaggenau, Bosch ja Neff.

Meie kaubamärgid

Colombini Casa

Colombini Grupp on üks juhtivaid Itaalia mööbli- ja disainisektori ettevõtteid, mis sai alguse 1965. aastal San Marinos.

Tootmisega alustatakse alati alles pärast tellimuse saamist, tänu millele hoitakse ära keskkonda kahjustav liigtootmine. Ettevõtte filosoofia võimaldab materjalide, viimistluse ja värvidega kujundada ühes joones keskkondi, mis tagab stiililise harmoonia kõigis ruumides läbi hoone.

Colombini Groupil on 4 tootmistehast, mis katavad 250 000-kuupmeetrise ala ja kus on kasutusel moodne täppisajastatud timmitud tootmissüsteem. Suurimas tehases on 120 000 m2 pinda viiel tootmiskorrusel – tõeline pärl nii oma suuruse kui tehnoloogilise taseme poolest igas üksuses. 

Nutikad seadmed ja kõrgelt automatiseeritud laod, mida juhivad oma ala tipud, tagavad kontrollitud toote kvaliteedi igal sammul.
Tootja koduleht

Febal Casa

Febal Casa on pika ajalooga Itaalia disainibränd, mis asutati aastal 1959. Täna toodetakse sisustust, mis on pühendatud igapäevase elu tõhustamisele tänu uuenduslikele materjalidele ning unikaalsetele mööbli tehnoloogilistele lahendustele.

Kaubamärk on rahvusvaheliselt positsioneeritud ühe olulisema tegijana tipptasemel moodulköökide sektoris ning aastate jooksul on sellest saanud usaldusväärsuse ja väärtuse sümbol tänu pidevale püüdlusele pakkuda parimat Itaalia disaini.

Nüüdseks on Febal Casa laiendanud oma mööbliteadmised ka elutubade ja magamistubade valdkonda, et saaks luua unikaalsed ja hästi kohandatavad ühtse stiiliga eluruumid.

Febal Casa valimine tähendab taskukohase hinnaga tippkvaliteediga disaini.

Tootja koduleht
arrow-right